הטבות ועדכונים בדף הפייסבוק הרשמי שלנו

קבוצה וכ"ו - סטודיו לאמנות

קבוצה וכ"ו - סטודיו לאמנות (הגדל)

קבוצה וכ"ו ; הגר שהם סולן, נדב ביגניץ, עליאל קיי, ליטל נטע פולקמן, נועם בטרני, יואב איתן, קובי וייס.

קבוצה וכו' היא קבוצה יוצרת במסגרת פרויקטים של אקטיביזם חברתי וחקר המרחב הציבורי.    חברי הקבוצה הם שישה אדריכלים, בוגרי המחלקה לארכיטקטורה באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. הקבוצה עוסקת בדיון על מקומיות וזהות תוך מופעים עירוניים ופעולות מתערבות ברשות הרבים.

בין עבודות הקבוצה:

פרויקט 'המחלקה לתיירות' בביאנלה לאדריכלות הנוף העירוני בת- ים 2010; במהלך הביאנלה נדדו בעיר דוכני תלת אופן עמוסי מזכרות כחלק מקולקציה של גאווה בת ימית וגלאם מקומי מלא בהומור. ממש כמו ניו יורק ורומא ביקשנו למתג את בת ים כעיר תיירות עולמית, ולהבזיק תחושה של מקום חדש וחו"לי.  (חולצות I BY,כדור שלג ובתוכו שיכון בת ימי, עירייה להרכבה ועוד).

'אקירוב בהישג יד' מחאת האוהלים, קיץ 2011; בקיץ האחרון, כחלק מהמחאה החברתית, פיזרנו ברחבי העיר דגמים מוקטנים של מגדל אקירוב היוקרתי. אקירוב-עשה זאת בעצמך עשוי מתפריט אוכל סיני של מסעדה זולה. מגדלי הנייר המקופלים נישאו על גבי מקלות בהפגנות וקופלו כחלק מאירועי קיפול המוניים.

ביתן תיירות זמני לעיר בת ים, קיץ 2011; בעקבות הפרויקט בביאנלה, עריית בת ים אימצה את הרעיון להקים מחלקה לתיירות בעיר ופנתה אלינו לתכנן את ביתן התיירות. השתמשנו במכולה ממוחזרת בכדי לייצר מרכז של גאווה עירונית, מפגש ועניין. הביתן ניצב במהלך הקיץ בטיילת.

הדפסשלח לחבר

גלריות נוספות ביפו העתיקה

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד