הטבות ועדכונים בדף הפייסבוק הרשמי שלנו

מסעדת קורדליה

מסעדת קורדליה (הגדל)
מסעדת הדגל של מתחם השף ניר צוק. המסעדה בסגנון צרפתי קלאסי הנסמכת על חומרי גלם האופיינים לאזורנו. גולת הכותרת של המסעדה הנה ארוחת טעימות כיאה למסורת הצרפתית.
 
מסעדת קורדיליה הוקמה ע"י השף ניר צוק, משום מצוקת המקום במסעדה אותה פתח בביתו ביפו, המסעדה הייתה מורכבת מארבע שולחנות מקסימים והגישה ארוחת טעימות בלבד. לאור הביקוש המתגבר החליט השף ניר צוק לעבור למבנה גדול יותר.
 
וכך בסמטה קסומה וציורית בין שוק הפשפשים לנמל יפו, התמקם השף ניר צוק בתוך חלל עתיק, שריד לחומה העתיקה שנהרסה כמעט כליל והקיפה בעבר את יפו העתיקה, במסעדה עצמה ישנה מבואה בת אלף שנים, התיקרה בנויה בקשתות גבוהות, הריצפה מעותרת וכל צלחת או כוס נאספו באופן אישי ע"י השף ניר צוק. האוירה הנה רומנטית ומרשימה, והמסעדה מוארת ע"י נרות רבים.
 
המנות המוגשות בקורדיליה הנן בסגנון צרפתי, אך מבוססות על חומרי הגלם הים תיכוניים הנמצאים בסביבתה של המסעדה. הגבינות המוגשות במסעדה נעשו בחוות אחיו של השף ניר צוק, חוות עיזים הנמצאת בעמק האלה. הלחם והקינוחים נאפים במקום ע"י צוות הקונדיטורים במסעדה, ואף הפסטות נעשות במקום. כל חומרי הגלם הנם טריים ואייכותיים ביותר.
 
קורדיליה – שמה של המסעדה – בהשראת המחזה השייקספירי הידוע המלך ליר. קורדיליה הייתה בתו הנאמנה של המלך ליר, ועל אף שזה בגד בה ובחר את אחיותיה הבוגדניות על פניה, היא סלחה לאביה ונותרה לצידו גם שהפסיד את הכל משום גאוותו.
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד